Soru ve Cevap


Potionem.com sitesinde güvende miyim ?


Potionem.com web sitesinde alışveriş yaparken sizler 256 bit lik güvenlik sistemimiz ile korunmaktasınız. Gireceğiniz kredi kartı bilgileri bizler dahil olmak üzere hiçbir 3. Kişiler tarafından görüntülenmemekte ve arşivlenmemektedir. Bu hususlar yasal mevzuatımızda da açıkça belirtilmektedir.


Üye olmadan alışveriş yapmam mümkün mü ?


Potionem.com içersinde alışverişlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 çalışan müşteri hizmetleri yetkililerimiz bulunmaktadır. Bu bağlamda üye olmadan alışverişi tamamlayabilir, bilgi talep ettiğinizde hattımızda telefonda destek alabilirsiniz.


Hediye almak istiyorum nasıl bir alım gerçekleştirebilirim ?


Potionem.com web sitesinden alacağınız tüm ürünler “Kargo Bedava” kampanyamız kapsamında “Ücretsiz Kargo” İle gönderimi sağlanacağı için tek yapmanız gereken alışverişiniz tamamlandıktan hemen sonra müşteri yetkililerimizi hediye olacağını belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu andan itibaren hediye yollanacak kişiye ücretsiz “hediye paketi” yapılarak gizli fatura ile gönderim yapılacaktır.


Kargo ne zaman ulaşır ve kargo ücreti nedir ?


Hergün saat 14:00 kadar siparişleri tamamlanmış olan alışverişleriniz üzerinde özel bir değişiklik talep edilmedikçe aynı gün kargoya teslim edilerek gönderimi sağlanmaktadır. Ortalama kargo teslimat süreleri Türkiye içi 24 ila 72 saattir. Mobil bölgelerde yani kırsal kesimlerde bu süre 1 haftaya uzayabilmektedir.


Hangi kanallardan ödeme işlemi yapabilirim ?


3D korumalı web sitemiz üzerinde tanımlanmış olan 6 farklı bankanın pos makinalarını kullanarak güvenilir bir şekilde ödeme işlemi gereçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iletişim kanallarımızdan bize ulaşıp banka havale yöntemlerimizi kullanarakta kredi kartsız olarak alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sitede Potionem® tescilli markasının ürünleri satılmaktadır. Tüm Hakları Saklıdır.

İletişim

 Tel : +90 (212) 549 75 07

Gsm: +90 (553) 741 95 81

E-Posta : info@potionem.com

Adres: İkitelli O.S.B. Aymakoop Sanayi Sitesi C5 Blok No:71 Başakşehir/ İSTANBUL