Kargo ve Teslimat


Kargo Gönderim


Saat 14:00 a kadar olan siparişlerinizde aynı gün içersinde hazırlanarak kargo şubelerine teslim edilir.
Kargonuz şubeye teslim edildikten sonra size kargo takip numaraları paylaşılır. O andan itibaren adım adım kargonuzun hareketlerini takip edebilir bir sorunla karşılaştığınız takdirde yine bizlerle iletişime geçerek problemleri çözmede yardımımızı isteyebilirsiniz. Şayet kargonuzun eve gelmesini istemiyorsanız bunu kargo harekete geçmeden bize haber vererek şubeden teslim alabilirsiniz.

İade ve Değişim İşlemleri


Potionem.com tüm sattığı ürünlerde ürünler kullanılmadığı ve ambalajlarının zarar görmediği müddetçe koşulsuz iade garantisi sunmaktadır. Ürünlerde imalat hatası olduğu tespit edildiği takdirde yeni ürün hemen paketlenerek “ücretsiz kargo” ile müşteriye gönderilir. Ürün değişimi ve iade seçeneklerinde ise tek taraflı kargo ücretini ödediğiniz takdirde değişim gerçekleştirilmektedir.
Tek yapılması gereken ürünle beraber gelen iade sayfasını doldurarak teslim alındığı şekilde paketlenip gönderilmesidir. Gönderim işleminden önce iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir konu işleyişinde hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu sitede Potionem® tescilli markasının ürünleri satılmaktadır. Tüm Hakları Saklıdır.

İletişim

 Tel : +90 (212) 549 75 07

Gsm: +90 (553) 741 95 81

E-Posta : info@potionem.com

Adres: İkitelli O.S.B. Aymakoop Sanayi Sitesi C5 Blok No:71 Başakşehir/ İSTANBUL